Menu

خدمات مجازی

ارائه خدمات امنیتی Cloud برای کسانی که تمایل به برونسپاری و کاهش هزینه های انفورماتیک خود در عین برخورداری از خدمات تمام و کمال و همیشه در دسترس دارند.

راهکارهای جامع

تمام نیازهای امنیتی یک سازمان از طریق خرید و راه اندازی محصولات مرتفع نمی گردد، بلکه منظور از راهکارهای جامع داشتن سیاست های امنیتی مناسب، تدوین روش های پیاده سازی، مدیریت ریسک و ارتقای سطح آگاهی افراد در کنار استفاده از محصولات برگزیده می باشد.

ارزیابی سطح ایمنی

نخستین گام در هر پروژه ارزیابی سطح فعلی ایمنی در سازمان و شناسایی مخاطرات موجود می باشد. پس از انجام مطالعات و محاسبات هزینه/فایده می توان نسبت به نیازهای ایمنی آگاهی پیدا کرده و آنها را جهت اقدام طبقه بندی نمود.

 

راهکار بر اساس موقعیت

دقیق ترین حد تعادل مابین مسدود کردن کلیه نرم افزارهای کاربردی و در مقابل اجازه دسترسی بی قید و شرط به آنها را، از طریق استفاده از Next Generation Firewall می توان دستیابی نمود. دانستن این مهم که کدام یک از نرم افزارها و توسط چه کسانی استفاده می شوند، نقطه شروعی است برای تعریف Policy ‌های دقیق تر و موثر تر در عوض استفاده از روش سنتی Allow یا Deny.

مطالعه بیشتر

 

Next Generation Firewall امنیت نرم افزارهای کاربردی، محتوای آن و کاربرانش را صرف نظر از محل حضورشان به بهترین و قوی ترین شکل تامین می نماید. گذشته از این، مدیریت و گزارش گیری از تمامی Firewall ‌های بکار گرفته شده در مجموعه های شرکت (دفاتر/شعب/سایت ها/کارخانه) بصورت مرکزی و از یک نقطه انجام پذیر خواهد بود.

مطالعه بیشتر

 

نوع مجازی Next Generation Firewall سازمان ها را از دست قراردادهای مبهم و عمدتا نا مطمئن، که به ناچار برای استفاده از سرویس های دیتاسنتر مجازی و پردازش ابری (Cloud Computing) منعقد گردیده است، خلاص نماید. با کمک این فن آوری می توان یک ساختار امنیتی مجازی برای اجرای ایمن تعداد بیشمار و متنوعی از نرم افزارهای کاربردی در دیتاسنترها را فراهم نمود و همگام با سرعت بالای تغییرات و رشد فن آوری اطلاعات در محیط مجازی قدم برداشت.

مطالعه بیشتر...

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

Powered By : NavidIranian